За матеріалами СБУ і ДБР підозру у державній зраді отримав чинний народний депутат України…

Служба безпеки і Державне бюро розслідувань викрили на співпраці з рф чинного народного депутата України від забороненої проросійської партії «ОПЗЖ».

Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Встановлено, що під час повномасштабного вторгнення рф цей депутат, перебуваючи на тимчасово окупованій території Запорізької області, добровільно пішов на співпрацю з агресором.

Зокрема, перереєстрував підконтрольні йому підприємства за російським законодавством, відкрив рахунки у місцевих «філіях» банківських установ рф, а також організував виробництво матеріальних цінностей та їх передачу російським окупаційним військам.

За наявною інформацією, заводи фігуранта постачали паливно-мастильні матеріали для військової техніки рф і надавали техніку для облаштування ворожих фортифікаційних споруд.

Коли ж народний депутат виїхав до Києва, то продовжив координувати підприємства, які допомагають ворогу у війні проти України.

Під час невідкладних слідчих дій правоохоронці виявили та вилучили електронні носії з доказами діяльності нардепа на користь рф.

Вирішується питання щодо обрання фігуранту запобіжного заходу.

Триває досудове розслідування для встановлення усіх обставин злочину.

Зловмиснику загрожує до 15 років тюрми.

Ухвалу Буринського суду щодо повернення прокурору обвинувального акта у кримінальному проваджені щодо підозри у колаборанській діяльності чиновниками БУРИНСЬКОЇ МІСЬКРАДИ скасовано і призначено новий розгляд у суді в іншому складі суду… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10278-ukhvalu-burynskoho-raionnoho-sudu-shchodo-povernennia-prokuroru-obvynuvalnoho-akta-u-kryminalnomu-provadzheni-shchodo-pidozry-u-kolaboranskii-diialnosti-chynovnykamy-burynskoyi-miskoyi-rady-skasovano-i-pryznacheno-novyi-rozhliad-u-sudi-pershoi-instantsii-v-inshomu-skladi-sudu

Заходи проводилися за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Призначено новий розгляд справи щодо колабораційної діяльності чиновниками БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у суді першої інстанції в іншому складі суду… _ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10220-pryznacheno-novyi-rozhliad-spravy-shchodo-koloboratsiinoi-diialnosti-c_hynovnykamy-burynskoyi-miskoyi-rady-u-sudi-pershoi-instantsii-v-inshomu-skladi-sudu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.