По території СУМЩИНИ рашисти з гелікоптера здійснили пуски 4 ракет (НАР)…

Протягом дня ворог здійснив 13 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 56 вибухів…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 23 липня 2023

Протягом дня ворог здійснив 13 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 56 вибухів.

Обстріляно 12 населених пунктів у шести територіальних громадах області: Білопільській, Краснопільській, Хотінській, Великописарівській, Новослобідській, Середно-Будській.

Хотінська громада: одне з сіл обстріляли з АГС (15 вибухів). Також зафіксований обстріл території з гелікоптера (4 вибухи ракет).

Білопільська громада: мінометний обстріл (12 вибухів), гвинтокрил здійснив пуски 4 ракет (НАР).

Новослобідська громада: мінометний обстріл (4 вибухи).

Краснопільська громада: мінометний обстріл (5 вибухів).

Середино-Будська громада: мінометний обстріл (10 вибухів).

Великописарівська громада: артобстріл ( 2 вибухи)».

Над СУМЩИНОЮ українська ППО збила черговий рашистський «Шахед»… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10435-nad-sumshchynoyu-ukrainska-ppo-zbyla-cherhovyi-rashystskyi-shakhed

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.