Сьогодні вночі та вранці рашисти обстріляли 4 громади СУМЩИНИ…

Вночі та вранці ворог здійснив 4 обстріли, зафіксовано 10 вибухів…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 23 липня 2023

Вночі та вранці ворог здійснив 4 обстріли,зафіксовано 10 вибухів.

Обстрілів зазнали 4 населених пункти у 4 територіальних громадах: Краснопільській, Хотінській, Середино-Будській, Шалигинській.

Ворог бив з артилерії, мінометів, стрілецької зброї».

По ОДЕСІ рашисти знову вдарили ракетами: є жертви серед мирних містян… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10427-po-odesi-rashysty-znovu-vdaryly-raketamy-ie-zhertvy-sered-myrnykh-mistian

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.