Черговий обстріл рашистами території СУМЩИНИ: загинув чоловік, дві жінки та два чоловіки поранені…

Пресслужба обласної прокуратури повідомила:

«Черговий обстріл прикордонної громади на Сумщині із загиблими та пораненими – прокурори фіксують наслідки.

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 22 липня 2023 року близько 10.00, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, окупанти з території російської федерації здійснили артилерійський обстріл смт Угроїди Краснопільської громади Сумської області.

Унаслідок обстрілу ворога загинув 56-річний місцевий житель, іще дві жінки та двоє чоловіків отримали поранення.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілів.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Управління Служби безпеки України в Сумській області».

Сьогодні протягом дня рашисти здійснили 24 обстріли громад СУМЩИНИ: загинула людина, порані жителі, пошкоджені житлові будинки та газопровід та лінія електропостачання… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10425-sohodni-protiahom-dnia-rashysty-zdiisnyly-24-obstrily-hromad-sumshchyny-zahynkla-liudyna-porani-zhyteli-poshkodzheni-zhytlovi-budynky-ta-hazoprovid-ta-liniia-elektropostachannia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.