Сьогодні у центрі міста на СУМЩИНІ рашисти з безпілотника скинули вибуховий пристрій: поранено двох жителів…

Сьогодні, 22 липня 2022 року, окупанти скинули вибуховий пристрій у центр м. Середина-Буда на Сумщині, поранено двоє цивільних: прокурори фіксують наслідки…

За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 22 липня 2023 року близько 14.30, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, ворог за допомогою дрона скинув вибуховий пристрій на цивільні обʼєкти в центрі м. Середина-Буда Сумської області.

Унаслідок атаки ворога отримали поранення 46-річний та 49-річний чоловіки, які перебували біля входу до пункту незламності.

Один із потерпілих цього дня якраз забезпечував доступ осіб до укриття, а інший проїжджав повз на велосипеді.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілів.

Досудове розслідування здійснюється слідчими поліції, у подальшому матеріали будуть передані до Управління Служби безпеки України в Сумській області. повідомила Пресслужба обласної прокуратури.

Сьогодні російські терористи знову вдарили з артилерії по мирному населенню СУМЩИНИ: одна людина загинула, четверо поранені… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10420-sohodni-rosiiski-terorysty-znovu-vdaryly-z-artylerii-po-myrnomu-naselenniu-sumshchyny-odna-liudyna-zahynula-chetvero-poraneni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.