Сьогодні російські терористи знову вдарили з артилерії по мирному населенню СУМЩИНИ: одна людина загинула, четверо поранені…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Близько десятої години ранку обстрілу зазнало одне із селищ Краснопільської громади. Було зафіксовано 14 вибухів.

Попередньо внаслідок обстрілу одна людина загинула і чотири отримали поранення різного ступеня тяжкості. Поранених доставлено до медичного закладу.

Зазнали руйнувань будинки мирних мешканців та об'єкти цивільної інфраструктури. «Ворог, на жаль, б’є по мирних жителях! Цинічно знищує все на своєму шляху. Щирі співчуття рідним і близьким. Молимося за одужання поранених людей. Ніколи не буде прощення російським терористам», – зазначив начальник Сумської ОВА Володимир Артюх».

Сьогодні вночі та вранці рашисти з мінометів, СПГ та стрілецької зброї обстріляли 4 громади на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10418-sohodni-vnochi-ta-vrantsi-rashchysty-z-minometiv-sph-ta-striletskoi-zbroi-obstrilialy-4-hromady-na-sumshchyni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.