Сьогодні вночі та вранці рашисти з мінометів, СПГ та стрілецької зброї обстріляли 4 громади на СУМЩИНІ…

Вночі та вранці ворог здійснив 4 обстріли прикордонних громад, зафіксовано 14 вибухів...

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 22 липня 2023

Вночі та вранці ворог здійснив 4 обстріли прикордонних громад, зафіксовано 14 вибухів.

Обстрілів зазнали 4 населених пункти у 4 територіальних громадах: Білопільській, Великописарівській, Середино-Будській, Шалигинській.

Ворог бив з мінометів (10 вибухів), СПГ (4 вибухи) та стрілецької зброї».

По території СУМЩИНИ рашисти з гелікоптера здійснили пуск 2 некерованих ракет… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10417-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-z-helikoptera-zdiisnyly-pusk-2-nekerovanykh-raket

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.