По території СУМЩИНИ рашисти з гелікоптера здійснили пуск 2 некерованих ракет…

Протягом дня росіяни здійснили 29 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 161 вибух…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 21 липня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 29 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 161 вибух. Обстрілів зазнали Новослобідська, Середино-Будська, Есманська, Краснопільська, Білопільська, Шалигинська, Великописарівська громади.

Новослобідська громада: здійснено артобстріл (4 вибухи).

Середино-Будська громада: зафіксовано 5 вибухів АГС.

Есманська громада: були артобстріли (12 вибухів) та обстріл з АГС (5 вибухів). Також з ворожого гелікоптера здійснено пуск 2-х некерованих ракет типу «НАР» (2 вибухи). Крім того, був обстріл з міномету (31 вибух).

Краснопільська громада: 43 міни скинув ворог на територію громади.

Білопільська громада: здійснено мінометні обстріли (22 вибухи).

Шалигинська громада: був обстріл з АГС (5 вибухів).

Великописарівська громада: зафіксовано 30 вибухів з мінометів та обстріл з СПГ-9 (2 вибухи)».

На СУМЩИНІ можуть застосовуватися графіки аварійного відключень електроенергії… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10415-na-sumshchyni-mozhut-zastosovuvatysia-hrafiky-avariinoho-vidkliuchen-elektroenerhii

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.