Орденом «ЗА МУЖНІСТЬ» нагороджений РОМАН СОЛОХА, Герой з БУРИНСЬКОЇ ТГ…

Указом Президента України ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО орденом «За мужність» ІІІ ступеня відзначений (посмертно) РОМАН СОЛОХА.

РОМАН СОЛОХА (позивний «БІЛЬБО») загинув 17 липня 2022 року під час бою у Донецькій області.

У 2014 році він захищав цілісність рідної УКРАЇНИ в зоні АТО…

21 липня 2022 року РОМАНА СОЛОХУ поховано в рідному селі ДЯКІВКА, що в БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ…

«БІЛЬБО»

Він ніс добро завжди і всюди…

Він був «БІЛЬБО» – таким

і запам’ятають його люди…

Він прагнув визволить Вкраїну,

І повернутись у родину.

Він бив нещадно всіх ординців,

Щоб не лишилось сліду від чужинців.

Він вірив, що зігнеться раша,

І ПЕРЕМОГА буде наша.

Він ніс добро завжди і всюди,

За це і вдячні «БІЛЬБУ» люди…

ІВАН ЖИТНИК.

РОМАН СОЛОХА, Герой з БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8904-roman-solokha-heroi-z-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.