На СУМЩИНІ рашисти поранили медичну сестру…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 20 липня 2023

Вночі росіяни били зі ствольної артилетрії по території Есманської громади (10 вибухів).

Також близько 01.30 місто Суми атакувало три БпЛА типу «Shahed 136». Один із безпілотників був збитий, а другий підбитий Силами ППО ЗСУ. А третій влучив у будівлю позашкільного оздоровчого закладу. Внаслідок влучання пошкоджено приміщення закладу пошкоджено з послідуючим загоранням. На місці події бригадою швидкої медичної допомоги надано допомогу медичній сестрі закладу.

Наразі пожежу ліквідовано. На місці події працюють співробітники ДСНС та поліції».

Сьогодні вночі рашисти атакували УКРАЇНУ «Оніксами», «Калібрами» та «Іскандерами»: 18 цілей з 38 знищила українська ППО… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10407-sohodni-vnochi-rashysty-atakuvaly-ukrayinu-oniksamy-kalibramy-ta-iskanderamy-18-tsilei-z-38-znyshchyla-ukrainska-ppo

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.