На території СУМЩИНИ зафіксовано 99 вибухів: загинула худоба, горіли гараж, літня кухня і господарчі споруди, пошкоджено 8 житлових будинків, лінію електропередач, газопровід, легкові автомобілі, трактор…

Протягом дня росіяни здійснили 19 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 99 вибухів.

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 19 липня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 19 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 99 вибухів. Обстрілів зазнали Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Миропільська, Миколаївська, Хотінська, Великописарівська, Есманська, Новослобідська громади.

Юнаківська громада: здійснено мінометний обстріл (8 вибухів).

Білопільська громада: 27 мін скинув ворог на територію громади.

Краснопільська громада: зафіксовано артобстріл САУ (2 вибухи). Також були авіаудари - випущено 7 некерованих ракет. Крім того, були мінометні обстріли (23 міни). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено 8 житлових будинків, 10 господарчих споруд, лінію електропередач, газопровід, літні кухні, гаражі, легкові автомобілі, трактор. Було горіння гаражу, літньої кухні і господарчої споруди.

Миропільська громада: були мінометні обстріли (7 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено господарську споруду. Внаслідок ще одного обстрілу пошкоджено домогосподарство та вбито худобу.

Миколаївська громада: здійснено мінометний обстріл (4 міни).

Хотінська громада: зафіксовано артилерійський обстріл САУ 120 мм (4 вибухи)

Великописарівська громада: був обстріл з артилерії (2 вибухи).

Есманська громада: росіяни били з мінометів (9 вибухів).

Новослобідська громада: 7 мін скинув ворог на територію громади».

Місто СУМИ сьогодні вночі атакували 3 безпілотники «Shahed 136»… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10405-misto-sumy-sohodni-vnochi-atakuvaly-3-bezpilotnyky-shahed-136

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.