Місто СУМИ сьогодні вночі атакували 3 безпілотники «Shahed 136»…

Сьогодні вночі, 20 липня 2023 року, близько 1 години 30 хвилин місто СУМИ атакувало три БпЛА типу «Shahed 136». Один із них збитий, другий підбитий Силами ППО ЗСУ. А третій влучив у будівлю позашкільного оздоровчого закладу…

Про це плвідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сьогодні вночі, близько 01.30 м. Суми атакувало три БпЛА типу «Shahed 136». Один із них збитий, другий підбитий Силами ППО ЗСУ.

А третій влучив у будівлю позашкільного оздоровчого закладу. Внаслідок влучання пошкоджено приміщення закладу з послідуючим загоранням.

На місці події бригадою швидкої медичної допомоги надано допомогу медичній сестрі закладу.

Наразі пожежу ліквідовано.

На місці події працюють співробітники ДСНС та поліції».

У СУМАХ було чутно вибухи… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10402-u-sumakh-chutno-bulo-vybukhy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.