Сьогодні вночі та зранку рашисти обстрілювали територію СУМЩИНИ: зафіксовано 48 вибухів…

Вночі та зранку росіяни здійснили обстріли 8 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 48 вибухів.

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 19 липня 2023

Вночі та зранку росіяни здійснили обстріли 8 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 48 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Середино-Будська, Краснопільська, Хотінська громади.

Білопільська громада: з території рф здійснено мінометний обстріл (6 вибухів) та обстріл з АГС (2 вибухи).

Середино-Будська громада: зафіксовано 10 вибухів з міномету.

Краснопільська громада: ворог бив з артилерії (5 вибухів) та АГС (12 вибухів).

Хотінська громада: був мінометний обстріл (13 вибухів).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 18 липня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 9 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 53 вибухи. Обстрілів зазнали Середино-Будська, Білопільська, Краснопільська, Есманська, Хотінська громади.

Середино-Будська громада: зафіксовано 4 вибухи з мінометів.

Білопільська громада: ворог бив з мінометів (9 вибухів) та артилерії (11 вибухів). Внаслідок артобстрілу пошкоджено три приватні житлові будинки.

Краснопільська громада: здійснено мінометні обстріли (19 вибухів).

Есманська громада: було 2 вибухи з мінометів.

Хотінська громада: по території громади росіяни вдарили з мінометів (6 вибухів).

На кримському полігоні вибухають боєприпаси: поки що кінця й краю цьому не видно… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/podiyi/10397-na-krymskomu-polihoni-vybukhaiut-boieprypasy-poky-shcho-kintsia-i-kraiu-tsomu-ne-vydno

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.