Правоохоронці СУМЩИНИ документують наслідки обстрілів військ рф…

Протягом минулої доби ворожі війська знову обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 246 ударів.

Внаслідок обстрілів загинуло 3 людини, поранено 10 осіб, пошкоджено 11 приватних осель, 4 багатоквартирні будинки, 3 гаражі, адміністративну будівлю, 3 авто, мопед, електромережі, трансформатор та газову трубу.

За даними фактами у поліції відкриті кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

На територію СУМЩИНИ рашисти посилили здійснення з гелікоптерів пусків НАР, скидання ВОГ з БПЛА: є пошкодження приватного житлового сектору та інфраструктурних об’єктів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10392-na-terytoriiu-sumshchyny-rashysty-posylyly-zdiisnennia-z-helikopteriv-puskiv-nar-skydannia-voh-z-bpla-ie-poshkodzhennia-pryvatnoho-zhytlovoho-sektoru-ta-infrastrukturnykh-obiektiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.