На СУМЩИНІ за 4 хвилини під час обстрілів міста рашисти вбили та поранили людей…

СУМСЬКА ОВА повідомила:

«Сьогодні з 12.35 до 12.39 по місцевості у напрямку міста Білопілля здійснено артилерійський обстріл (3 вибухи).

Внаслідок обстрілу відбулось руйнування адміністративного приміщення. Є загиблі та поранені. Кількість уточнюється.

Ворог, на жаль, б’є по мирних жителях! Цинічно знищує все на своєму шляху. Наше співчуття загиблим. Пораненим надається оперативно медична допомога.

Не пробачимо!»

Оновлено о 17 годині: відомо про 2 загиблих людей внаслідок обстрілу. Також речник головного управління ДСНС в Сумській області Олег Стрілка повідомив про 5 поранених працівників ДСНС - один зі снарядів влучив у пожежну частину.

На СУМЩИНІ рашисти обстріляли центр громади: є загиблі та поранені жителі… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10382-na-sumshchyni-rashysty-obstrilialy-tsentr-hromady-ie-zahybli-ta-poraneni-zhyteli

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.