Сьогодні вночі та вранці на СУМЩИНІ пролунали 63 вибухи від рашистських обстрілів…

Вночі та вранці росіяни здійснили 9 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 63 вибухи.

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 17 липня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 9 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 63 вибухи. Обстрілів зазнали Білопільська, Великописарівська, Есманська, Дружбівська, Хотінська громади.

Великописарівська громада: ворог бив з мінометів (2 вибухи) та артилерії (2 вибухи).

Есманська громада: здійснено гранатометний з АГС обстріл (15 вибухів).

Дружбівська громада: був артилерійський обстріл (6 вибухів).

Білопільська громада: здійснено мінометний обстріл (9 вибухів).

Хотінська громада: зафіксовано мінометний обстріл (4 вибухи)».

На СУМЩИНІ рашисти обстріляли центр громади: є загиблі та поранені жителі… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10382-na-sumshchyni-rashysty-obstrilialy-tsentr-hromady-ie-zahybli-ta-poraneni-zhyteli

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.