На СУМЩИНІ рашисти обстріляли центр громади: є загиблі та поранені жителі…

Сьогодні, 17 липня 2023 року, російські військові обстріляли центр міста БІЛОПІЛЛЯ.

Є загиблі та поранені, їхня кількість уточнюється.

Про це Суспільному https://suspilne.media/ повідомив міський голова ЮРІЙ ЗАРКО.

До слова, близько опівдня сьогодні рашисти випустили 4 некеровані ракети по прикордонному селу Сумщини у Білопільській громаді, повідомив Кордон.Медіа.

Уже відомо про двох загиблих цивільних та 6 поранених.

Сьогодні на СУМЩИНІ пролунали 126 вибухів, з гелікоптера рашисти здійснили пуски НАР, під час обстрілів одну людину поранено… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10381-sogodni-na-sumshchini-prolunali-126-vibukhiv-z-gelikoptera-rashisti-zdijsnili-puski-nar-pid-chas-obstriliv-odnu-lyudinu-poraneno

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.