Сьогодні на СУМЩИНІ пролунали 126 вибухів, з гелікоптера рашисти здійснили пуски НАР, під час обстрілів одну людину поранено…

Протягом дня росіяни здійснили 18 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 126 вибухів….

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 16 липня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 18 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 126 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Путивльська, Великописарівська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська, Краснопільська, Юнаківська, Шалигинська, Есманська громади.

Білопільська громада: з гелікоптера здійснено пуски НАР (12 вибухів). Інформація про постраждалих та руйнування об’єктів інфраструктури уточнюється. Також був мінометний обстріл (8 вибухів).

Путивльська громада: ворог бив з мінометів (7 вибухів) та артилерії (4 вибухи).

Великописарівська громада: здійснено мінометний обстріл (2 вибухи).

Середино-Будська громада: зафіксовано гранатометний обстріл (АГС) (21 вибух). Внаслідок обстрілу одна цивільна особа отримала травму (відкрита рана нижньої кінцівки, медичну допомогу надано без госпіталізації). Крім того, під час обстрілу пошкоджено два домогосподарства: вікна, газова труба, гараж та автомобіль.

Зноб-Новгородська громада: був мінометний обстріл (7 вибухів).

Шалигинська громада: здійснено мінометний обстріл (6 вибухів).

Краснопільська громада: ворог бив з мінометів (10 вибухів).

Есманська громада: здійснено артилерійський обстріл (10 вибухів).

Юнаківська громада: зафіксовано мінометний обстріл (7 вибухів) та артобстріл (26 вибухів).

Сьогодні перед обідом на території СУМЩИНИ засобами ППО Збройних Сил України був збитий другий за день ворожий БпЛА ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10376-sohodni-pered-obidom-na-terytorii-sumshchyny-zasobamy-ppo-zbroinykh-syl-ukrainy-buv-zbytyi-druhyi-za-den-vorozhyi-bpla

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.