ОЛЕКСІЯ ВОЗНЮКА, Героя із СУМЩИНИ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, проведуть в останню путь

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У понеділок, 17 липня, у сумській громаді віддадуть останню шану воїну Олексію Вознюку, який поклав життя у боротьбі з окупантом.

Захисник України загинув 7 липня в Донецькій області під час виконання бойового завдання. Йому було 48 років.

Відспівування воїна відбудеться у понеділок, 17 липня, об 11:00 у храмі 12 апостолів (вул. Паркова, 1), поховання – о 12:20 на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Очільник громади, міська рада і виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Вічна пам'ять! Вічна слава!»

ВОЛОДИМИРА ОСТРИХА, сержанта, Героя із СУМЩИНИ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, проведуть в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10377-volodymyra-ostrykha-serzhanta-heroia-iz-sumshchyny-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-provedut-v-ostanniu-put

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.