ВОЛОДИМИРА ОСТРИХА, сержанта, Героя із СУМЩИНИ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, проведуть в останню путь…

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Відданий військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, 09 липня 2023 року, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Діброва Донецької області, загинув сержант Острих Володимир Вікторович, 1971 року народження.

Війна забирає від нас найкращих, тих, кому ще жити й жити, будувати власну долю та розбудовувати країну. Віримо, що подвиг усіх Героїв, які віддали життя за свій народ і землю, назавжди залишиться в пам’яті тих, кому вони такою ціною подарували шанс на вільне щасливе життя.

Церемонія прощання відбудеться 17.07.2023 о 12:00 годині в Успенській церкві. Поховають Героя на Алеї Слави в Охтирці.

Маємо надію, що небайдужі громадяни в місті Охтирка прийдуть віддати належну і, на жаль, останню шану нашому оборонцю…

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Вічна слава і вічна пам’ять Герою!

НЕ ПРОБАЧИМО, НІКОЛИ!»

АНДРІЯ ДИТЮКА та ЮРІЯ ГОЛОВКА, Героїв із СУМЩИНИ, які загинули, захищаючи рідну УКРАЇНУ, проведуть в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10363-andriya-dytyuka-ta-yuriya-holovka-heroiv-iz-sumshchyny-iaki-zahynuly-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-provedut-v-ostanniu-put

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.