Поліцейські СУМЩИНИ продовжують фіксувати наслідки обстрілів території області військами рф

Протягом минулої доби окупанти знову обстріляли населені пункти Сумської області.

Загалом нараховано 180 ударів.

Внаслідок обстрілів пошкоджено 5 житлових будинків, 3 гаражі, нежитлову будівлю підприємства, внутрішньобудинковий газопровід та адмінбудівлю.

За даними фактами у поліції відкриті кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Під час обстрілів рашистами громад СУМЩИНИ загинуло 6 жителів: правоохоронці задокументували наслідки ворожих атак… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10298-pid-chas-obstriliv-rashystamy-hromad-sumshchyny-zahynulo-6-zhyteliv-pravookhorontsi-zadokumentuvaly-naslidky-vorozhykh-atak

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.