Вибухи в СУМАХ: СУМСЬКА ОВА заявила, що всі служби працюють…

У місті СУМИ в суботу ввечері, 15 липня 2023 року, було чутно звуки вибухів, повітряну тривогу в цей час не оголошували.

Суспільне https://suspilne.media/regions/sumy-region/ повідомило: «У Сумах було чутно звуки вибухів, повідомили наші кореспонденти».

Потім СУМСЬКА ОВА повідомила: «Шановні жителі Сум! Зберігайте спокій. Всі служби працюють. Деталі з'ясовуються! Очікуйте на офіційну інформацію».

Щойно СУМСЬКА ОВА повідомила: «Шановні жителі Сумщини! Вибухи, які ви вчора вночі чули в Сумах та Сумському районі, для мирних жителів загрози не несли. Не про все зараз можна говорити, зрозумійте: війна і по той бік кордону нас теж читають. Тому зберігаємо інформаційну тишу. Скажу одне: Дякую нашим захисникам! З повагою, начальник Сумської ОВА Володимир Артюх».

Під час обстрілів рашистами громад СУМЩИНИ пошкоджено житлові будинки, комбайни та трактори… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10365-pid-chas-obstriliv-rashystamy-hromad-sumshchyny-poshkodzheno-zhytlovi-budynky-kombainy-ta-traktory

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.