Герою КОСТЯНТИНУ ЗАГРЕБЕЛЬНОМУ сумчани віддадуть останню шану…

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У неділю, 16 липня, сумчани віддадуть останню шану Герою Костянтинові Загребельному.

Мужній воїн загинув 9 липня в Луганській області під час виконання бойового завдання.

Йому назавжди залишиться 43 роки.

У неділю, 16 липня, о 13:00 штаб-сержанта Костянтина Загребельного відспівають у Свято-Воскресенському кафедральному соборі (площа Незалежності, 19), а о 14:15 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Очільник громади, міська рада та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

Вічна пам'ять! Вічна слава!»

21-річного ДМИТРА КОЗЮРУ, зв’язківця, Героя із СУМЩИНИ, провели в останню путь (відео) ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10368-21-richnoho-dmytra-kozyuru-zviazkivtsia-heroia-iz-sumshchyny-provely-v-ostanniu-put-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.