Розпочалася безкоштовна евакуація жителів СУМЩИНИ…

Уже сьогодні, 15 липня 2023 року, з Сум до Києва вирушив перший евакуаційний потяг Суми-Київ, повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Він курсуватиме щодня: з Сум відправлятиметься о 6:47 і прибуватиме до Києва об 11:41.

На вокзалі Укрпошта виплачує кожному громадянину по прибуттю 3 тисячі гривень для дітей та осіб з інвалідністю та 2 тисячі гривень для всіх інших осіб.

Усіх бажаючих Київська ОВА буде розміщувати в модульному містечку Вишгородського району.

Евакуацію запроваджено в результаті роботи Координаційного штабу з питань проведення обов'язкової евакуації населення в умовах воєнного стану.

З питань евакуації звертайтеся за телефоном гарячої лінії Сумської ОВА: (0542)-77-99-55 або на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48. Для повідомлень через месенджери WhatsApp/Telegram/Viber діє номер: (096) 078-84-33.

Евакуація жителів СУМЩИНИ – це необхідність, яка назріла вже давно… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10336-evakuatsiia-zhyteliv-sumshchyny-tse-neobkhidnist-iaka-nazrila-vzhe-davno

Мова йде про 5-кілометрову прикордонну зону.

Як повідомила СУМСЬКА ОВА, проведення евакуації жителів Сумщини з 5-кілометрової прикордонної зони – це головне завдання обласної та районної влади сьогодні.

На цьому під час наради з головами районних військових адміністрацій наголосив голова Сумської ОВА Володимир АРТЮХ.

«Я також відвідую райони Сумщини сьогодні, особливо прикордоння. Переконую людей. І мені вдається. Тому що життя кожного нашого жителя Сумщини – це найцінніше, що може бути. Евакуація здійснюватиметься в межах районів. Наразі ми маємо зібрати інформацію про кількість людей, які бажають тимчасово евакуюватися з небезпечної території», – зазначив очільник області.

За словами Володимира Артюха, в проведенні евакуації будуть задіяні всі структурні підрозділи ОВА, чотири райони, в межах яких здійснюється евакуація та громади. Про завдання кожного та етапи евакуації йдеться в розпорядженні голови Сумської ОВА від 10.07.2023 № 300-ОД «Про проведення евакуації».

«Тепер кожну нараду ми розпочинатимемо з того, що кожен із вас зробив в цьому напрямку. Будьте готові доповідати, – підкреслив очільник області, звертаючись до голів РВА та керівників структурних підрозділів ОВА. – Адже це питання на контролі Президента України Володимира Зеленського».

Також голова Сумської ОВА подякував усім керівникам та працівникам громад, які задіяні в цьому процесі, адже вони дбають сьогодні про безпеку жителів прикордоння, які щодня перебувають під обстрілами.

Під час обстрілів рашистами громад СУМЩИНИ пошкоджено житлові будинки, комбайни та трактори… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10365-pid-chas-obstriliv-rashystamy-hromad-sumshchyny-poshkodzheno-zhytlovi-budynky-kombainy-ta-traktory

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.