Під час обстрілів рашистами громад СУМЩИНИ пошкоджено житлові будинки, комбайни та трактори…

Протягом дня росіяни здійснили 18 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 110 вибухів…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 15 липня 2023

Зранку росіяни здійснили обстріл з мінометів Хотінської громади (17 вибухів).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 14 липня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 18 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 110 вибухів. Обстрілів зазнали Новослобідська, Хотінська, Краснопільська, Середино-Будська, Есманська, Дружбівська, Глухівська, Білопільська громади.

Новослобідська громада: ворог бив з артилерії (12 вибухів). Внаслідок одного з артобстрілів пошкоджено 2 приватні будинки. Також був обстріл з мінометів (17 вибухів).

Хотінська громада: здійснено мінометні обстріли громади (16 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено 2 комбайни та 2 трактори, які є власністю приватної агрофірми.

Краснопільська громада: був мінометний обстріл (10 вибухів) та обстріл з артилерії (1 вибух).

Середино-Будська громада: росіяни гатили з мінометів (16 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено три житлові будинки.

Дружбівська громада: здійснено обстріл з РСЗВ (5 вибухів).

Глухівська громада: був мінометний обстріл (18 вибухів).

Білопільська громада: здійснено гранатометний (АГС) обстріл (6 вибухів).

Есманська громада: був мінометний обстріл (3 вибухи).

Поліцейські Сумщини продовжують фіксувати наслідки обстрілів території області військами рф

Відділ комунікації поліції Сумської області повідомив:

«Протягом минулої доби окупанти знову обстріляли населені пункти Сумської області. Загалом нараховано 83 удари.

Внаслідок обстрілів пошкоджено 5 приватних будинків, 2 комбайни та 2 трактори.

За даними фактами у поліції відкриті кримінальні провадження за ст.438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

По громаді СУМЩИНИ рашисти нанесли авіаудар з гелікоптера: зафіксовано два вибухи… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10357-po-hromadi-suyshchyny-rashysty-nanesly-aviaudar-z-helikoptera-zafiksovano-dva-vybukhy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.