АНДРІЯ ДИТЮКА та ЮРІЯ ГОЛОВКА, Героїв із СУМЩИНИ, які загинули, захищаючи рідну УКРАЇНУ, проведуть в останню путь…

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМИЛА:

«На вихідних, 15 і 16 липня, сумська громада віддасть останню шану вірним синам України Андрієві Дитюку та Юрієві Головку.

Вірний військовій присязі Андрій Дитюк загинув 10 липня в Луганській області. Йому було 46 років.

У суботу, 15 липня, о 12:00 воїна відспівають уу Свято-Георгіївському храмі (вул. Збройних Сил України, 7), а о 13:15 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Юрій Головко віддав життя, захищаючи Україну в Луганській області. Життя Героя обірвалося 9 липня. Торік йому виповнився 41 рік.

У неділю, 16 липня, о 9:45 військовика відспівають у Димитрівській церкві с. Стецьківка, після чого, об 11:00, поховають на місцевому цвинтарі (вул. Сумська).

Очільник громади, міська рада та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблих. Вічна пам'ять! Вічна слава!»

БОГДАН ВІННІЧЕНКО, 31-річний Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10352-bohdan-vinnichenko-31-richnyi-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.