БОГДАН ВІННІЧЕНКО, 31-річний Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

СУМСЬКА ГРОМАДА повідомила:

«У п’ятницю, 14 липня, сумська громада віддасть останню шану захисникові України Богдану Вінніченку.

Військовослужбовець загинув 8 липня в Донецькій області під час виконання військового обов’язку.

У квітні йому виповнився 31 рік.

У п’ятницю, 14 липня, о 12:00 Героя відспівають у Свято-Георгіївському храмі (вул. Збройних Сил України, 7), а о 13:30 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Очільник громади, міська рада та виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

Вічна пам'ять! Вічна слава!»

ВОЛОДИМИР ФЕДЕНКО, солдат, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10349-volodymyr-fedenko-soldat-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.