ВОЛОДИМИР ФЕДЕНКО, солдат, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

РОМЕНСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Кривава війна без жалю продовжує забирати життя найкращих синів і дочок України. Ще один липневий день у Роменській міській територіальній громаді огорнутий смутком та глибокою скорботою. Сьогодні Батьківщина зустріла свого загиблого Героя Володимира Івановича ФЕДЕНКА.

Неможливо прийняти тяжку втрату, а тим паче, змиритися… Цього скорботного дня на Алеї Слави рідні, друзі, керівництво громади, духовенство, побратими та небайдужі мешканці схиливши коліна зустрічали свого воїна, зі сльозами в очах, вшановуючи пам’ять вірного сина України.

Солдат Збройних Сил України Володимир ФЕДЕНКО мужньо захищав Батьківщину. Життя захисника України обірвалося в лікарні внаслідок отриманих поранень на полі бою.

«Сьогодні в серці нашої громади ми проводжаємо в останню путь українського воїна, нашого земляка Володимира ФЕДЕНКА. Пам’ятаймо, якою ціною дістається незалежність України. Вічна пам’ять, слава і шана Герою!», – зі скорботним словом звернувся міський голова Олег СТОГНІЙ.

Роменська громада висловлює щирі глибокі співчуття рідним, близьким, побратимам загиблого Українського захисника.

Доземний уклін Воїну-Захиснику».

КОСТЯНТИН ДЕНИСОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10345-kostyantyn-denysov-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.