Сьогодні вночі рашисти обстріляли 4 громади СУМЩИНИ: зафіксовано 33 вибухи…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 13 липня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили обстрілів 5 прикордоння. Зафіксовано 33 вибухи – з мінометів, гранатометів та артилерії.

Обстрілів зазнали Білопільська, Великописарівська, Краснопільська, Серидино-Будська громади.

Середино-Будська громада: ворог бив з артилерії (8 вибухів).

Великописарівська громада: здійснено артилерійський обстріл (6 вибухів). Внаслідок обстрілу відбулось влучання в об’єкт інфраструктури, сталось загорання.

Білопільська громада: був гранатометний обстріл (СПГ) (4 вибухи).

Краснопільська громада: зафіксовано артилерійський обстріл (6 вибухів) та мінометний обстріл (9 вибухів)».

На СУМЩИНІ військові зі стрілецької зброї збили рашистський безпілотник «Шахед» ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10330-na-sumshchyni-viiskovi-zsu-znyshchyly-cherhovyi-rashystskyi-bezpilotnyk

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.