На СУМЩИНІ військові зі стрілецької зброї збили рашистський безпілотник «Шахед»

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сьогодні вночі у Роменському районі мобільна група добровольців виявила ворожий БпЛА.

Захисники відкрили вогонь зі стрілецької зброї та знищили ударний дрон ворога.

Уламки БпЛА впали на безпечній відстані від населених пунктів у безлюдній місцевості».

«Завдяки пильності та професійним діям наших захисників вдалось уникнути жертв та руйнувань. Дякую кожному воїну, який віддано захищає Сумщину та Україну! Разом – до Перемоги!», – зауважив голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

На СУМЩИНІ військові ЗСУ знищили черговий рашистський безпілотник… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10330-na-sumshchyni-viiskovi-zsu-znyshchyly-cherhovyi-rashystskyi-bezpilotnyk

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.