По громадах СУМЩИНИ рашисти гатили з різних видів зброї та здійснили обстріл з гелікоптера некерованими авіаційними ракетами (НАР)…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 12 липня 2023

Вночі та зранку росіяни здійснили 6 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 29 вибухів.

Обстрілів зазнали Білопільська та Хотінська громади.

Білопільська громада: ворог бив з мінометів (10 вибухів), гранатометів: СПГ (2 вибухи) та АГС (4 вибухи).

Хотінська громада: здійснено мінометний обстріл (5 вибухів).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 11 липня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 22 обстріли прикордоння. Зафіксовано 225 вибухів. Обстрілів зазнали Краснопільська, Великописарівська, Дружбівська, Шалигинська, Білопільська, Глухівська, Есманська, Хотінська громади.

Краснопільська громада: ворог бив з мінометів (15 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів залишилось без світла 370 абонентів, загинула велика рогата худоба (1 тварина). Внаслідок ще одного обстрілу пошкоджено цивільні будівлі.

Великописарівська громада: здійснено мінометний обстріл (9 вибухів).

Дружбівська громада: був артобстріл (8 вибухів).

Білопільська громада: здійснено обстріл з гілікоптера некерованими авіаційними ракетами (НАР) (4 вибухи). Також росіяни били з мінометів (31 вибух), артилерії (25 вибухів) та РСЗВ (14 вибухів).

Глухівська громада: зафіксовано гранатометний обстріл (АГС) (25 вибухів).

Есманська громада: здійснено мінометний обстріл (10 вибухів) та гранатометний обстріл (АГС) (95 вибухів).

Хотінська громада: ворог бив з мінометів (6 вибухів). Внаслідок обстрілу пошкоджено ЛЕП.

Шалигинська громада: здійснено гранатометний обстріл (АГС) (4 вибухи) та мінометний обстріл (4 вибухи).

Сьогодні вночі та вранці рашисти обстріляли 6 громад СУМЩИНИ: зафіксовано 40 вибухів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10339-sohodni-vnochi-ta-vrantsi-rashysty-obstrilialy-6-hromad-sumshchyny-zafiksovano-40-vybukhiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.