ОЛЕКСАНДРА КЛЮШНИКА, військовослужбовця, кулеметника, Героя з ПОПІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, проведуть в останню путь…

ПОПІВСЬКА ГРОМАДА повідомила:

«Після виконання бойового завдання на Харківщині зупинилося серце нашого земляка КЛЮШНИКА ОЛЕКСАНДРА ПЕТРОВИЧА – військовослужбовця, кулеметника стрілецького відділення стрілецького взводу 2 стрілецької роти в/ч А7317.

Олександр Петрович народився 26.06.1977 року в с.Великий Самбір. Закінчив Великосамбірський навчальний заклад.

У Конотопському професійному аграрному ліцеї отримав професію газоелектрозварника.

Любив майструвати своїми руками, тому майже все життя працював будівельником.

Був дуже чуйним і відповідальним сином, братом, чоловіком, батьком, надійним другом. Обожнював свою донечку та готувався до народження онука.

А ще Олександр був щирим патріотом України і саме тому з самого початку війни добровільно вступив до лав територіальної оборони міста.

12 березня 2023 року був призваний на військову службу, виборював для нашої країни незалежність та свободу.

До останнього подиху залишався вірним військовій присязі та гідно боронив Батьківщину від російської навали.

У цей важкий час висловлюємо щирі співчуття родині, побратимам та друзям воїна. Розділяємо біль та схиляємо голову в скорботі.

Траурна церемонія прощання з Героєм відбудеться 11 липня 2023 року.

11.00 - відспівування у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці (м.Конотоп).

12.00 - формування живого коридору у с.Шевченкове;

12.20 - формування живого коридору у с.Великий Самбір;

12.45 - поховання нашого земляка у с.Великий Самбір.

Будемо пам’ятати безцінний подвиг Героя!

Слава Україні!

Героям Слава!»

КОСТЯНТИН ГУНЧЕНКО, 31-річний Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10271-kostyantyn-hunchenko-31-richnyi-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.