Протягом минулого дня та сьогоднішньої ночі і ранку рашисти обстріляли кілька громад СУМЩИНИ…

Вночі та вранці росіяни здійснили обстріли Краснопільської та Хотінської громад…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 10 липня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили обстріли Краснопільської та Хотінської громад.

Краснопільська громада: здійснено артилерійські обстріли (САУ) (9 вибухів). Хотінська громада: ворог бив з артилерії (САУ) (6 вибухів).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 9 липня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 2 мінометні обстріли. Зафіксовано 11 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська та Середино-Будська громади.

Середино-Будська громада: ворог бив з мінометів (6 вибухів).

Білопільська громада: здійснено мінометний обстріл (5 вибухів)».

Сьогодні вночі та вранці рашисти обстріляли 2 громади на СУМЩИНІ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10332-sohodni-vnochi-ta-vrantsi-rashsty-obmtrilialy-2-hromady-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.