На СУМЩИНІ військові ЗСУ знищили черговий рашистський безпілотник…

Одну із ворожих цілей збив на території Шосткинського району Михайло Максименко – військовослужбовець ЗСУ.

Вчергове окупанти завдають ракетних ударів, намагаються уразити об’єкти критичної інфраструктури та знищити мирне населення.

«За останній час кількість застосування ворогом безпілотних літальних апаратів значно зросла. Російські терористи цинічно застосовують свою зброю проти людей. У наших бійців сильний бойовий дух. Нам відступати нікуди, і ми будемо шукати будь-які рішення, щоб зберегти наших людей.Ми працюємо над тим, щоб наші жителі були більш захищеними від різних видів сучасного озброєння ворога. Дякую захисникам, силам ППО. Йдемо Разом до Перемоги», – зауважив голова Сумської ОВА ВОЛОДИМИР АРТЮХ.

На СУМЩИНІ здійснюється нарощування сил та засобів ППО… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10303-na-sumshchyni-zdiisniuietsia-naroshchuvannia-syl-ta-zasobiv-ppo

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.