ЗАЛІЗНИЙ ГЕНЕРАЛЕ НЕЗЛАМНОЇ УКРАЇНИ, З ЮВІЛЕЄМ!

Сьогодні разом із усіма українцями в єдиному пориві бажаю головнокомандувачу Збройних Сил України Валерію ЗАЛУЖНОМУ здоров'я, військової удачі, стратегічного натхнення, успіхів і якнайшвидшої перемоги ЗСУ!

Сьогодні рівно 500 днів, як Україна мужньо тримає свій фронт.

Низькій уклін Вам за відданість Україні!

Разом до Перемоги!

З повагою та найкращими побажаннями

Андрій ГУСАК, голова Буринського осередку громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Сумщини».

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.