Сьогодні вночі і зранку рашисти знову обстрілювали громади СУМЩИНИ: зафіксовано 18 вибухів…

Обстріляно Краснопільську, Хотінську, Юнаківську громади.

Про це повідомив СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 7 липня 2023

Вночі та вранці ворог здійснив 5 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 18 вибухів. Обстріляно Краснопільську, Хотінську, Юнаківську громади.

Краснопільська громада: росіяни били з мінометів (7 вибухів) та артилерії САУ) (6 вибухів).

Юнаківська громада: 1 міну скинув ворог на територію громади.

Хотінська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи)».

Липневий саміт НАТО у ВІЛЬНЮСІ: очікування та перспективи для УКРАЇНИ (відео) ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10312-lypnevyi-samit-nato-u-vilnyusi-ochikuvannia-ta-perspektyvy-dlia-ukrayiny-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.