Громади СУМЩИНИ вночі та вранці рашисти обстріляли 5 разів: зафіксовано 27 вибухів…

Сьогодні вночі та вранці ворогом здійснено 5 обстрілів прикордоння: зафіксовано 27 вибухів…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 5 липня 2023

Вночі та вранці ворогом здійснено 5 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 27 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Миропільська громади.

Білопільська громада: росіяни били з мінометів (10 вибухів) та гранатометів (10 вибухів).

Миропільська громада: був мінометний обстріл (2 вибухи).

Краснопільська громада: здійснено мінометний обстріл (5 вибухів)».

Рашисти лютують на СУМЩИНІ (відео) ДИВИТИСЯ Й ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10297-rashisti-lyutuyut-na-sumshchini-video

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.