Під час обстрілів рашистами громад СУМЩИНИ загинуло 6 жителів: правоохоронці задокументували наслідки ворожих атак…

Упродовж минулої доби російські війська 28 разів обстрілювали територію області.

Атакували ракетами, мінометами, гранатометами, артилерією та БпЛА «Shahed». Загалом зафіксовано 179 ударів.

В результаті атак загинуло 6 людей, ще 22 особи поранені.

Також пошкоджені об’єкти цивільної інфраструктури: 2 багатоповерхівки, 5 приватних будинків, 2 адміністративних приміщення, школа, 7 авто, 4 господарчі будівлі, а також лінії електропередачі.

На місцях все ще працюють правоохоронці.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Рашисти лютують на СУМЩИНІ (відео) ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/videos/10297-rashisti-lyutuyut-na-sumshchini-video

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.