Двоє жителів загинули, одна поранена під час спроби проникнення рашистської ДРГ на територію СУМЩИНИ…

Оперативне командування «Північ» / Operational Command «North» повідомило:

«Російські війська здійснили черговий терористичний акт по відношенню до місцевого населення Сумської області.

3 липня стало відомо про загибель двох мешканців прикордонного населеного пункту та поранення ще одного внаслідок спроби проникнення ворога на територію нашої держави.

Не досягнувши мети, ворог, в своїй звичній манері, відкриває вогонь по цивільному населенню з метою залякування.

Розслідування обставин надзвичайної ситуації триває.

Вчергове закликаємо мешканців прикордонних територій евакуюватися з небезпечних районів та населених пунктів, які знаходяться в близькості до ворога, аби мінімізувати загрозу вашому життю і здоров’ю».

Сьогодні рашисти гатили по 9 громадах СУМЩИНИ, атакували «шахеди», зафіксовано 170 вибухів: за попередніми даними 5 загиблих жителів, та 20 – поранених… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10292-sohodni-rashysty-hatyly-po-9-hromadakh-sumshchyny-atakuvaly-shakhedy-zafiksovano-170-vybukhiv-za-poperednimy-danymy-5-zahyblykh-zhyteliv-ta-20-poranenykh

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.