4 липня 2023 року в місті СУМИ оголошено Днем жалоби за загиблими…

Про це повідомив міський голова ОЛЕКСАНДР ЛИСЕНКО.

«Сьогодні Суми – під ворожим обстрілом ворога…

На жаль, станом на 19:00 загинуло 2 людей, 19 поранених. 15 була надана медична допомога, у закладах охорони здоров’я залишаються 4 постраждалих, з них 2 – у реанімації.

Шістьом мешканцям будинку надане тимчасове житло в гуртожитку. Решта розмістилися у родичів.

За моїм розпорядженням створено штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої атакою ворожих безпілотників. Він працює в школі № 2 до 22:00.

Також продовжуємо працювати над доступністю укриттів під час повітряних тривог. Перевірили всі звернення, більшість закритих споруд – це підвальні приміщення в будинках, за доступність яких відповідають обслуговуючі організації. Ще раз наголошую – усі приміщення мають бути відкриті!

Завтра, 4 липня, у місті оголошено День жалоби за загиблими.

Мої співчуття рідним та близьким. Не можу передати словами весь біль, усю ненависть. Ніколи не пробачимо», - йдеться в повідомленні.

Сьогодні рашисти гатили по 9 громадах СУМЩИНИ, атакували «шахеди», зафіксовано 170 вибухів: за попередніми даними 5 загиблих жителів, та 20 – поранених… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10292-sohodni-rashysty-hatyly-po-9-hromadakh-sumshchyny-atakuvaly-shakhedy-zafiksovano-170-vybukhiv-za-poperednimy-danymy-5-zahyblykh-zhyteliv-ta-20-poranenykh

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.