Сьогодні рашисти гатили по 9 громадах СУМЩИНИ, атакували «шахеди», зафіксовано 170 вибухів: за попередніми даними 5 загиблих жителів, та 20 – поранених…

Протягом дня росіяни здійснили 28 обстрілів. Зафіксовано 170 вибухів. Обстрілів зазнали Сумська, Миропільська; Білопільська, Юнаківська, Хотінська, Краснопільська, Великописарівська, Шалигинська, Середино-Будська громади…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 3 липня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 28 обстрілів. Зафіксовано 170 вибухів. Обстрілів зазнали Сумська, Миропільська; Білопільська, Юнаківська, Хотінська, Краснопільська, Великописарівська, Шалигинська, Середино-Будська громади.

Шалигинська громада: ворог бив з артилерії (10 вибухів). Внаслідок обстрілу загинули 2 мирних жителів та 1 поранено.

Середино-Будська громада: 2 міни скинули росіяни на територію громади.

Миропільська громада: пуск ракет (НУРС) з гвинтокрила (3 вибухи ).

Великописарівська громада: ворожим БПЛА скинуто ВОГ (2 вибухи) також були мінометні обстріли ( 36 вибухів). Також були обстріли з АГС (30 вибухів), в результаті одного з обстрілів виникла пожежа нежитлових будівель.

Сумська громада: зафіксовано прильоти БПЛА типу «Shahed 136». Внаслідок влучань пошкоджено адміністративну будівлю та два багатоквартирних житлових будинки, 7 приватних авто та приміщення школи. Попередньо 2 загиблих та 19 поранених.

Юнаківська громада: були мінометні обстріли (24 вибухи). Внаслідок одного з обстрілів загинув місцевий житель. Пошкоджено приватне житлове домоволодіння та господарчу споруду. Також росіяни били з артилерії (14 вибухів). Внаслідок одного з обстрілів пошкоджено 3 приватні житлові будинки.

Білопільська громада: зафіксовано 29 вибухів з мінометів.

Хотінська громада: здійснено мінометні обстріли (4 вибухи) та обстріл з артилерії (3 вибухи).

Краснопільська громада: був артобстріл (10 вибухів)».

Офіційна інформація від СУМСЬКОЇ ОВА щодо атаки «шахедами» по місту СУМИ: кількість загиблих і поранених зросла… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10291-ofitsiina-informatsiia-vid-sumskoyi-ova-shodo-ataky-shakhedamy-po-mistu-sumy-kilkist-zahyblykh-i-poranenykh-zrosla

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.