Офіційна інформація від СУМСЬКОЇ ОВА щодо атаки «шахедами» по місту СУМИ: кількість загиблих і поранених зросла…

СУСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПОВІДОМИЛА:

«Станом на 18 годину в Сумах внаслідок атаки безпілотників «шахед» загинули 2 особи і 19 отримали поранення.

У закладах охорони здоров'я залишаються 4 постраждалих, із них 2 – важкі в реанімації, 2 – середнього ступеня важкості»..

Місто СУМИ рашисти сьогодні атакували безпілотником: в п’ятиповерховому житловому будинку загинула людина… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10287-misto-sumy-rashysty-sohodni-atakuvaly-bezpilotnykom-v-piatypoverkhovomu-zhytlovomu-budynku-zahynula-liudyna

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.