На СУМЩИНІ працівники поліції фіксують наслідки обстрілів з боку рашистів

Минулої доби ворожі війська 22 рази відкривали вогонь по населеним пунктам прикордоння області.

Загалом нараховано 133 удари.

Внаслідок обстрілів пошкоджено 3 приватні житлові будинки, господарча будівля, трактор, газопровід та лінії електропередачі.

У поліції за даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поліцейські продовжують фіксувати наслідки обстрілів рашистами громад СУМЩИНИ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10256-politsejski-prodovzhuyut-fiksuvati-naslidki-obstriliv-rashistami-gromad-sumshchini

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.