ОЛЕГА УПИРОВА, Героя із СУМЩИНИ, 1 липня 2023 року проведуть в останню путь

ЯМПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА повідомила:

«Завтра, 1 липня 2023 року, відбудеться церемонія поховання Героя-захисника Олега Упирова.

Траурний кортеж буде рухатися із смт Ямпіль від КНП «Ямпільська лікарня» орієнтовно о 10 годині , по с. Білиця – о 10 годині 20 хвилин до батьківської хати с. Шатрище.

Поховальний ритуал та прощання з загиблим відбудеться близько 11 години в селі Шатрище біля будинку культури».

КОСТЯНТИН ГУНЧЕНКО, 31-річний Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10271-kostyantyn-hunchenko-31-richnyi-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.