ОЛЬЗІ ГАРКАВЕНКО, голові НОВОСЛОБІДСЬКОЇ ГРОМАДИ, вручено орден княгині Ольги ІІІ ступеня

Як повідомила сторінка Новослобідська громада в Фейсбуці, відповідно до Указу Президента України № 593/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України» за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку голова Новослобідської громади Ольга Гаркавенко нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

І хоча в минулому році свою почесну нагороду в силу певних обставин Ольга Олександрівна не отримала, проте 28 червня в День Конституції України в урочистій атмосфері ця почесна нагорода була вручена їй головою Сумської обласної державної військової адміністрації Володимиром Артюхом від імені Президента України».

ПАВЛУ КУЗЬМЕНКУ, міському голові ОХТИРКИ, вручено орден «За мужність» ІІІ ступеня ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10267-pavlu-kuzmenku-miskomu-holovi-okhtyrky-vrucheno-orden-za-muzhnist-iii-stupenia

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.