КОСТЯНТИН ГУНЧЕНКО, 31-річний Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

КРАСНОПІЛЬСЬКА ГРОМАДА повідомила:

«На війні загинув наш земляк, 31-річний Герой Костянтин Гунченко.

Поблизу населеного пункту Авдіївка Донецької області під час виконання службових обов’язків загинув внаслідок мінометного обстрілу краснопільчанин, солдат Гунченко Костянтин Юрійович, 1991 року народження.

Він був старшим сапером-гранатометником інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу механізованого батальйону.

Схиляємо голови у глибокій скорботі. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя!»

Героя, старшого лейтенанта МИКОЛУ БАБИЧА, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, жителі БУРИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ провели в останню путь… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10247-heroia-starshoho-leitenanta-mykolu-babycha-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-zhyteli-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-provely-v-ostanniu-put

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.