Яка радіація в СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ…

Радіаційний фон (мкР/год) на СУМЩИНІ станом на 9 годину 30 червня 2025 року:

М.Дружба – 12

М. Глухів – 11

М.Конотоп – 11

М.Ромни – 10

М.Суми – 13

М.Лебедин – 9

Зауважимо, що дані показники у межах норми, повідомив Сумський гідрометцентр «Сумський обласний центр з гідрометеорології».

Підкреслимо, що норма радіаційного фону до 25 мкР/год.

Про радіацію на СУМЩИНІ сьогодні… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10242-pro-radiatsiiu-na-sumshchyni-sohodni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.