По громадах СУМЩИНИ рашисти гатили з різних видів зброї: пошкоджені приватні домоволодіння, автомобіль, гараж…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 30 червня 2023

Вночі та вранці ворог здійснив 3 обстріли.

Зафіксовано 4 вибухи. Обстрілів зазнали Середино-Будська та Шалигинська громади.

Середино-Будська громада: ворог бив з мінометів (2 вибухи).

Шалигинська громада: був обстріл з гранатомету (2 вибухи).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 29 червня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 10 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 74 вибухи. Обстрілів зазнали Краснопільська, Миропільська, Білопільська громади.

Краснопільська громада: ворог бив з мінометів – 12 вибухів. В результаті одного з обстрілів пошкоджено 3 приватні домоволодіння, 1 приватний автомобіль, 1 гараж. Були обстріли і з артилерії (6 вибухів).

Білопільська громада: 22 міни скинули росіяни на територію громади. Також зафіксовано обстріл з АГС (9 вибухів).

Миропільська громада: був обстріл з АГС (25 вибухів)».

УКРАЇНА очікує тільки двох результатів від саміту НАТО: компромісів не приймає… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/10259-ukrayina-ochikuie-tilky-dvokh-rezultativ-vid-samitu-nato-kompromisiv-ne-pryimaie

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.