ВОЛОДИМИР АРТЮХ, голова СУМСЬКОЇ ОВА: «Обстановка на Сумщині залишається стабільно напруженою, але контрольованою»

Звернення голови Сумської ОВА Володимира Артюха до жителів Сумщини:

За результатами аналізу оперативної обстановки в області хочу поінформувати жителів Сумщини про наступне.

Перше: Обстановка на Сумщині залишається стабільно напруженою, але контрольованою.

Вздовж нашого кордону ударних угруповань не спостерігається. Наступальних дій ворога не зафіксовано. Загрози вторгнення на територію області немає.

Друге. Обстріли з боку росії нашого прикордоння не припиняються ні на день. Їх інтенсивність та кількість тільки зростає.

Обстріли здійснюються щоденно, у цілодобовому режимі, з використанням різних видів зброї – від кулеметів та мінометів до авіаударів.

Така ситуація є загрозливою для безпеки та життя наших громадян.

Третє. Ми разом з військовими, головами громад та всіма силами оборони знаходимося на цілодобовому зв’язку. Бачимо, знаємо і контролюємо всю ситуацію.

Діалог із місцевим населенням щодо їх убезпечення постійно триває. Вся необхідна допомога їм надається. Всі, хто бажає захистити себе та рідних, знає, куди треба звертатися. Плани евакуації населення розроблені.

Обласною військовою адміністрацією разом з громадами відпрацьовані алгоритми дій, підготовлений транспорт, пальне, інші необхідні матеріальні засоби.

Ще раз наголошую! Наші військові і всі сили оборони міцно тримають кордон на Сумщині. Ми посилюємо обороноздатність регіону, укріплюємо позиції.

Керівництво прикордонних громад на своєму місці, воно постійно працює з населенням.

Усі разом ідемо до Перемоги!»

Майже щодня і ночі прикордонні населенні пункти СУМЩИНИ потерпають від обстрілів рашистів… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10266-maizhe-shchodnia-i-nochi-prykordonni-naselenni-punkty-sumshchyny-poterpaiut-vid-obstriliv-rashystiv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.