Майже щодня і ночі прикордонні населенні пункти СУМЩИНИ потерпають від обстрілів рашистів…

Ворог гатить з артилерії, мінометів, реактивних систем залпвого вогню, повідомляє командувач Об'єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант СЕРГІЙ НАЄВ: «Перебуваючи в одному з населених пунктів, особисто переконав родину похилого віку терміново виїхати, тому що була безпосередня небезпека. Я закликаю всіх громадян, які мешкають у прикордонних районах Сумщини виїхати».

За його словами, влада на місцях знає алгоритми і шляхи евакуаційних заходів.

«Будь ласка, виїжджайте для того, щоб зберегти своє життя! А Сили оборони продовжать боронити українську землю», .

Сьогодні вночі та вранці росіяни здійснили 3 мінометні обстріли по громадах СУМЩИНИ: зафіксовано 13 вибухів... ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10265-sohodni-vnochi-ta-vrantsi-rosiiany-zdiisnyly-3-minometni-obstrily-po-hromadakh-sumshchyny-zafiksovano-13-vybukhiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.